sobota, 1 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Boy Kills World

(2024)
Kino

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Boy Kills World

Data premiery

piątek
26.04.2024
Flaga regionu Stany Zjednoczone

zgłoś poprawkę

Informacje

Rodzaj:
Kino
Reżyseria:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Scenariusz:
Odnośniki:
[dodaj]

Według naszych informacji premiera kinowa filmu 'Boy Kills World' zapowiadana jest na 26.04.2024 (Stany Zjednoczone).



Najświeższe informacje

NaEkranie.pl Boy Kills World – dlaczego film jest tak brutalny i przerysowany? To zasługa Sama Raimiego

Reżyser nadchodzącego akcyjniaka przyznał, że dzięki Samowi Raimiemu praca staje się łatwiejsza. fot. Signature Entertainment Reklama W najbliższy piątek w amerykańskich kinach zadebiutuje Boy Kills World. Debiutancka... [czytaj dalej]

NaEkranie.pl Boy Kills World - zwiastun. Tak wygląda najkrwawszy film akcji roku

Boy Kills World to film dziwaczny i specyficzny, który jest osadzony w gatunku kina akcji. Do tego będzie ultra brutalny. fot. materiały prasowe Reklama Zapowiadano, że film akcji Boy Kills World będzie niezwykle krwawy, brutalny... [czytaj dalej]

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie na ekranach kin ma ukazać się film Boy Kills World?

Film Boy Kills World na ekranach kin zadebiutuje 26 kwietnia 2024 (data wydania w USA). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Dodatkowe ustawienia regionalne dostępne są w zakładce "Moje konto".

W jaki sposób mogę śledzić aktualne wieści o premierze filmu?

Aby otrzymywać najnowsze wieści o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę zasugerować film innym osobom. Jak tego dokonać?

Można to zrobić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje znajdują się na pasku w górnej części strony.

Za ile można znaleźć film?

Żeby zobaczyć ile należy wydać na film kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć film Boy Kills World. W którym sklepie jest dostępny do zamówienia ten tytuł?

Film Boy Kills World jest do zakupu tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".

W którym miejscu można obejrzeć najnowsze obrazki oraz zwiastuny filmu?

Film aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.

Jakie są najświeższe materiały dotyczące filmu?

Świeże doniesienia znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest po prawej stronie.

Jak można zaproponować notę dla tego produktu?

Żeby ocenić film trzeba zaznaczyć należytą wartość w skali 1-5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jaką metodą podliczana jest nota filmu?

Premiera filmu Boy Kills World nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za stworzenie tego filmu?

Moritz Mohr jest twórcą filmu Boy Kills World. Lista innych filmów tego reżysera dostępna jest utaj.

Kto jest twórcą scenariusza filmu?

Moritz Mohr to osoba odpowiedzialna za koncept scenariusza scenariusz filmu. Żeby zobaczyć listę filmów tego scenarzysty należy kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje" lub kliknąć utaj.

Na waszej stronie przedstawione są nieścisłe dane. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić korektę należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Boy Kills World? Kiedy wychodzi Boy Kills World?
Data wydania kinowa filmu zaplanowana została na 26.04.2024. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:
Po premierze

 Newsy

NaEkranie.pl

Boy Kills World – dlaczego film jest tak brutalny i przerysowany? To zasługa Sama Raimiego

NaEkranie.pl

Boy Kills World - zwiastun. Tak wygląda najkrwawszy film akcji roku

NaEkranie.pl

Boy Kills World – reżyser zdradza swoje inspiracje. Anime, kung-fu i kreskówki w sobotni poranek

NaEkranie.pl

Boy Kills World – pierwszy klip. Oryginalny akcyjniak pełny humoru

 Gdzie kupić?

Logo porównywarki Ceneo
Logo porównywarki Skąpiec
Logo sklepu Amazon.co.uk

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Boy Kills World data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Stany Zjednoczone 26 kwietnia 2024, piątek
    (amerykańska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie